Deszk Község Honlapja

Kitüntetések

DÍSZPOLGÁRI CÍM

Kitüntetés Név
Adományozás éve
Deszk Község Díszpolgára cím Bánfi József 1994
Posztumusz Díszpolgári cím Jevremov Cvetkó 1994
Posztumusz Díszpolgári cím Dr. Tempfli Ferenc 1994
Deszk Község Díszpolgára cím Prof. Dr. Kraszkó Pál 1999
Deszk Község Díszpolgára cím Dr. Rusz Márk 2000
Deszk Község Díszpolgára cím Felföldi László 2001
Deszk Község Díszpolgára cím Radics István 2007
Deszk Község Díszpolgára cím Friedbert Kaiser 2008
Deszk Község Díszpolgára cím Bartucz Tibor 2009
Deszk Község Díszpolgára cím Simicz József 2010
Deszk Község Díszpolgára cím Kószó Aranka 2010
Deszk Község Díszpolgára cím Stumpf Emil 2011
Posztumusz Díszpolgári cím Jakabb Gyula 2011
Deszk Község Díszpolgára cím Gyorgyev Vojiszláv 2014.
Posztumusz Díszpolgári cím Jankovich Sándor 2015.
Posztumusz Díszpolgári cím Rádity Velimir 2017.
Deszk Község Díszpolgára cím Hauke Haensel 2018.
Deszk Község Díszpolgára cím George Gerliczy 2019.

DESZK KÖZSÉGÉRT EMLÉKÉREM

Kitüntetés Név
Adományozás éve
Deszk Községért Emlékérem
I. fokozat
Nagy Ferenc 1996
Deszk Községért Emlékérem
II. fokozat
Borka András 1996
Deszk Községért Emlékérem
III. fokozat
Radity Velimir 1996
Deszk Községért Emlékérem
I. fokozat
Mészáros Ferenc 1997
Deszk Községért Emlékérem
II. fokozat
Wolf József 1997
Deszk Községért Emlékérem
III. fokozat
Dr. Rusz Márk 1997
Deszk Községért Emlékérem
III. fokozat
Dombi László 1999
Deszk Községért
II. fokozat
Révész István 2000
Deszk Községért
III. Fokozat
Dieter Schad 2000
Deszk Községért
II. fokozat
Dömötör Györgyné 2002
Deszk Községért
III. fokozat
Kószó Aranka 2002
Deszk községért
III. fokozat
Kissné Molnár Zsuzsanna 2004
Deszk Községért
II. fokozat
Schultz Józsefné 2005
Deszk községért
III. fokozat
Ludwig Nöllenburg 2005
Deszk községért
III. fokozat
Molnár Sándor 2006
Deszk Községért
II. fokozat
Széllné Takács Tünde 2008
Deszk községért
III. fokozat
Gyorgyev Vojiszláv 2008
Deszk községért
III. fokozat
Dr. Ledniczky Ildikó 2009
Deszk községért
III. fokozat
Brczán Krisztifor 2010
Deszk községért
III. fokozat
Révész István 2011
Deszk községért
II. fokozat
Fehérvári Ferenc Györgyné 2011
Deszk községért
II. fokozat
Dr. Török Imre 2012.
Deszk Községért Ács József 2013.
Deszk Községért Tóth Gábor 2015.
Deszk Községért Goda Katalin 2015.
Deszk Községért Michel Casteur 2015.
Deszk Községért Dr. Bene Kálmánné 2016.
Deszk Községért Molnár József 2016.
Deszk Községért Földiné Pósa Ilona Piroska 2017.
Deszk Községért Gyorgyevics Jámen Jovánné 2017.
Deszk Községért Tari János 2018.
Deszk Községért Bene Ildikó 2018.
Deszk Községért „postumus” Gyukin György
(1931-1985)
2019.
Deszk Községért Dr. Altmayerné Dr. Kocsis Anita 2019.


KÖZMŰVELŐDÉSI DÍJ

Kitüntetés Név
Adományozás éve
Közművelődési Díj Kószó Aranka 1998
Közművelődési Díj Megosztva:
Deszki Népdalkör és Citerazenekar,
Bánát Néptánc Együttes
1998
Közművelődési Díj Kócsó Józsefné 2000
Közművelődési Díj Rusz Borivoj 2001
Közművelődési Díj Brczán Krisztifor 2002
Közművelődési Díj Bene Ildikó 2003
Közművelődési Díj Tóth Gábor 2003
Közművelődési Díj Bánát Néptánc Együttes 2004
Közművelődési Díj Takács Péterné 2006
Közművelődési Díj LETYE-PETYE néptánccsoport 2006
Közművelődési Díj Gyorgyev Milivoj 2007
Közművelődési Díj Brczán Sztoján 2008
Közművelődési Díj Deszki Népdalkör 2008
Közművelődési Díj Tari Dorottya 2008
Közművelődési Díj Sós Kinga 2008
Közművelődési Díj Szűcsné Molnár Erzsébet 2009
Közművelődési Díj Seres István „Pipu” 2010
Közművelődési Díj KEREPETYE néptánccsoport 2011
Közművelődési Díj CANTABELLA
női kar
2013.
Közművelődési Díj Molnár Anna 2013.
Közművelődési Díj DeszkaSzínház 2014.
Közművelődési Díj Belice néptánccsoport 2014.
Közművelődési Díj Bánát Szerb Kulturális Közhasznú Egyesület tambura zenekara 2015.
Közművelődési Díj Borbolya Néptánccsoport 2016.
Közművelődési Díj Rusz Mákszó 2016.
Közművelődési Díj Deszki Dukátok Szerb Kórus 2017.
Közművelődési Díj DeszkaDöngetők Néptánccsoport 2017.
Közművelődési Díj Beszédesné Mellár Erika 2017.
Közművelődési Díj Földi János 2017.
Közművelődési Díj Deszki Népdalkör 2018.


KÖZÖSSÉGI MUNKAVÉGZÉSÉRT DÍJ

Kitüntetés Név
Adományozás éve
Közösségi Munkavégzésért Díj Deszki Nyugdíjas Klub 1998
Közösségi Munkavégzésért Díj Gonda József 2000
Közösségi Munkavégzésért Díj Molnár Mihályné 2001
Közösségi Munkavégzésért Díj Papp Józsefné 2002
Közösségi Munkavégzésért Díj Stadler Ferencné 2003
Közösségi Munkavégzésért Díj Kaliczka Istvánné 2004
Közösségi Munkavégzésért Díj Király Jánosné 2005
Közösségi Munkavégzésért Díj Törökné Bella Gizella 2005
Közösségi Munkavégzésért Díj Dobó Vincéné 2006
Közösségi Munkavégzésért Díj Stumpf Emil 2007
Közösségi Munkavégzésért Díj Szögi Lászlóné 2008
Közösségi Munkavégzésért Díj Márkiné Török Anna 2008
Közösségi Munkavégzésért Díj Balogh Györgyné 2009
Közösségi Munkavégzésért Díj Tománné Temesvári Zsuzsanna 2010
Közösségi Munkavégzésért Díj Márkovlyev Vászó 2010
Közösségi Munkavégzésért Díj Arany Lászlóné 2010
Közösségi Munkavégzésért Díj Temesvári Antalné 2010
Közösségi Munkavégzésért Díj Bánfi Józsefné 2011
Közösségi Munkavégzésért Díj Álmosdi Antalné 2011
Közösségi Munkavégzésért Díj Karácsonyiné Fehérvári Szilvia 2013.
Közösségi Munkavégzésért Díj Sillóné Varga Anikó 2013.
Közösségi Munkavégzésért Díj Kiss Györgyné 2013.
Közösségi Munkavégzésért Díj Németh Károlyné 2013.
Közösségi Munkavégzésért Díj Bánát Szerb Kulturális Egyesület
Kézműves Műhelye
2014.
Közösségi Munkavégzésért Díj Dr. Bene Kálmánné 2014.
Közösségi Munkavégzésért Díj Csurelné Bagóczki Margit 2015.
Közösségi Munkavégzésért Díj Farkas Péter 2016.
Közösségi Munkavégzésért Díj Gál Zsuzsanna 2017.
Közösségi Munkavégzésért Díj Sós Réka 2017.
Közösségi Munkavégzésért Díj Tóth Sándor 2017.
Közösségi Munkavégzésért Díj Farkasné Bölöni Katalin 2018.
Közösségi Munkavégzésért Díj Csányi Imre 2018.


TESTNEVELÉSI ÉS SPORT DÍJ

Kitüntetés Név
Adományozás éve
Testnevelési és Sport Díj Gyorgyev Vojiszláv 1998
Testnevelési és Sport Díj Joó Imre 2000
Testnevelési és Sport Díj Tari János 2001
Testnevelési és Sport Díj DSC Labdarúgó csapat 2002
Testnevelési és Sport Díj Scholtz Ottó 2003
Testnevelési és Sport Díj Karainé Ördög Nóra 2004
Testnevelési és Sport Díj DSC Női Kézilabdacsapata 2005
Testnevelési és Sport Díj Lévai István 2010
Testnevelési és Sport Díj DSC Férfi Kézilabdacsapat 2011
Testnevelési és Sport Díj Tóth Tibor 2018
Testnevelési és Sport Díj DSC Női Kézilabdacsapat 2019


KIVÁLÓ POLGÁRŐR DÍJ

Kitüntetés

Név

Adományozás éve

Kiváló Polgárőr Díj

Frányó Mihály

1998

Kiváló Polgárőr Díj

Balogh József

2003

Kiváló Polgárőr Díj

Gonda Józsefné

2004

Kiváló Polgárőr Díj

Krista József

2007

Kiváló Polgárőr Díj

Bajuszné Gonda Gabriella

2008

Kiváló Polgárőr Díj

Harcel Péter

2010

Kiváló Polgárőr Díj

Kókai Sándor

2011

KIVÁLÓ TŰZOLTÓ DÍJ

Kitüntetés

Név

Adományozás éve

Kiváló Tűzoltó Díj

Kocsis István

2000

Kiváló Tűzoltó Díj

Tóth János

2003

Kiváló Tűzoltó Díj

Borka András

2005