Deszk Község Honlapja

Kitüntetések

DÍSZPOLGÁRI CÍM

Kitüntetés

Név

Adományozás éve

Deszk Község Díszpolgára cím

Bánfi József

1994

Posztumusz Díszpolgári cím

Jevremov Cvetkó

1994

Posztumusz Díszpolgári cím

Dr. Tempfli Ferenc

1994

Deszk Község Díszpolgára cím

Prof. Dr. Kraszkó Pál

1999

Deszk Község Díszpolgára cím

Dr. Rusz Márk

2000

Deszk Község Díszpolgára cím

Felföldi László

2001

Deszk Község Díszpolgára cím

Radics István

2007

Deszk Község Díszpolgára cím

Friedbert Kaiser

2008

Deszk Község Díszpolgára cím

Bartucz Tibor

2009

Deszk Község Díszpolgára cím

Simicz József

2010

Deszk Község Díszpolgára cím

Kószó Aranka

2010

Deszk Község Díszpolgára cím

Stumpf Emil

2011

Posztumusz Díszpolgári cím

Jakabb Gyula

2011

 

DESZK KÖZSÉGÉRT EMLÉKÉREM

Kitüntetés

Név

Adományozás éve

Deszk Községért Emlékérem
I. fokozat

Nagy Ferenc

1996

Deszk Községért Emlékérem
II. fokozat

Borka András

1996

Deszk Községért Emlékérem
III. fokozat

Radity Velimir

1996

Deszk Községért Emlékérem
I. fokozat

Mészáros Ferenc

1997

Deszk Községért Emlékérem
II. fokozat

Wolf József

1997

Deszk Községért Emlékérem
III. fokozat

Dr. Rusz Márk

1997

Deszk Községért Emlékérem
III. fokozat

Dombi László

1999

Deszk Községért
II. fokozat

Révész István

2000

Deszk Községért
III. Fokozat

Dieter Schad

2000

Deszk Községért
II. fokozat

Dömötör Györgyné

2002

Deszk Községért
III. fokozat

Kószó Aranka

2002

Deszk községért
III. fokozat

Kissné Molnár Zsuzsanna

2004

Deszk Községért
II. fokozat

Schultz Józsefné

2005

Deszk községért
III. fokozat

Ludwig Nöllenburg

2005

Deszk községért
III. fokozat

Molnár Sándor

2006

Deszk Községért
II. fokozat

Széllné Takács Tünde

2008

Deszk községért
III. fokozat

Gyorgyev Vojiszláv

2008

Deszk községért
III. fokozat

Dr. Ledniczky Ildikó

2009

Deszk községért
III. fokozat

Brczán Krisztifor

2010

Deszk községért
III. fokozat

Révész István

2011

Deszk községért
II. fokozat

Fehérvári Ferenc Györgyné

2011

Deszk községért
II. fokozat

Dr. Török Imre

2012.

Deszk Községért

Ács József

2013.

 

KÖZMŰVELŐDÉSI DÍJ

Kitüntetés

Név

Adományozás éve

Közművelődési Díj

Kószó Aranka

1998

Közművelődési Díj

Megosztva:
Deszki Népdalkör és Citerazenekar,
Bánát Néptánc Együttes

1998

Közművelődési Díj

Kócsó Józsefné

2000

Közművelődési Díj

Rusz Borivoj

2001

Közművelődési Díj

Brczán Krisztifor

2002

Közművelődési Díj

Bene Ildikó

2003

Közművelődési Díj

Tóth Gábor

2003

Közművelődési Díj

Bánát Néptánc Együttes

2004

Közművelődési Díj

Takács Péterné

2006

Közművelődési Díj

LETYE-PETYE néptánccsoport

2006

Közművelődési Díj

Gyorgyev Milivoj

2007

Közművelődési Díj

Brczán Sztoján

2008

Közművelődési Díj

Deszki Népdalkör

2008

Közművelődési Díj

Tari Dorottya

2008

Közművelődési Díj

Sós Kinga

2008

Közművelődési Díj

Szűcsné Molnár Erzsébet

2009

Közművelődési Díj

Seres István „Pipu”

2010

Közművelődési Díj

KEREPETYE néptánccsoport

2011

Közművelődési Díj

CANTABELLA
női kar

2013.

Közművelődési Díj

Molnár Anna

2013.

Közművelődési Díj

Molnár Diána

2013.

 

KÖZÖSSÉGI MUNKAVÉGZÉSÉRT DÍJ

Kitüntetés

Név

Adományozás éve

Közösségi Munkavégzésért Díj

Deszki Nyugdíjas Klub

1998

Közösségi Munkavégzésért Díj

Gonda József

2000

Közösségi Munkavégzésért Díj

Molnár Mihályné

2001

Közösségi Munkavégzésért Díj

Papp Józsefné

2002

Közösségi Munkavégzésért Díj

Stadler Ferencné

2003

Közösségi Munkavégzésért Díj

Kaliczka Istvánné

2004

Közösségi Munkavégzésért Díj

Király Jánosné

2005

Közösségi Munkavégzésért Díj

Törökné Bella Gizella

2005

Közösségi Munkavégzésért Díj

Dobó Vincéné

2006

Közösségi Munkavégzésért Díj

Stumpf Emil

2007

Közösségi Munkavégzésért Díj

Szögi Lászlóné

2008

Közösségi Munkavégzésért Díj

Márkiné Török Anna

2008

Közösségi Munkavégzésért Díj

Balogh Györgyné

2009

Közösségi Munkavégzésért Díj

Tománné Temesvári Zsuzsanna

2010

Közösségi Munkavégzésért Díj

Márkovlyev Vászó

2010

Közösségi Munkavégzésért Díj

Arany Lászlóné

2010

Közösségi Munkavégzésért Díj

Temesvári Antalné

2010

Közösségi Munkavégzésért Díj

Bánfi Józsefné

2011

Közösségi Munkavégzésért
Díj

Álmosdi Antalné

2011

Közösségi Munkavégzésért Díj

Karácsonyiné Fehérvári Szilvia

2013.

Közösségi Munkavégzésért Díj

Sillóné Varga Anikó

2013.

Közösségi Munkavégzésért Díj

Kiss Györgyné

2013.

Közösségi Munkavégzésért Díj

Németh Károlyné

2013.

 

TESTNEVELÉSI ÉS SPORT DÍJ

Kitüntetés

Név

Adományozás éve

Testnevelési és Sport Díj

Gyorgyev Vojiszláv

1998

Testnevelési és Sport Díj

Joó Imre

2000

Testnevelési és Sport Díj

Tari János

2001

Testnevelési és Sport Díj

DSC Labdarúgó csapat

2002

Testnevelési és Sport Díj

Scholtz Ottó

2003

Testnevelési és Sport Díj

Karainé Ördög Nóra

2004

Testnevelési és Sport Díj

DSC Női Kézilabdacsapata

2005

Testnevelési és Sport Díj

Lévai István

2010

Testnevelési és Sport Díj

DSC Férfi Kézilabdacsapat

2011

 

KIVÁLÓ POLGÁRŐR DÍJ

Kitüntetés

Név

Adományozás éve

Kiváló Polgárőr Díj

Frányó Mihály

1998

Kiváló Polgárőr Díj

Balogh József

2003

Kiváló Polgárőr Díj

Gonda Józsefné

2004

Kiváló Polgárőr Díj

Krista József

2007

Kiváló Polgárőr Díj

Bajuszné Gonda Gabriella

2008

Kiváló Polgárőr Díj

Harcel Péter

2010

Kiváló Polgárőr Díj

Kókai Sándor

2011

 

KIVÁLÓ TŰZOLTÓ DÍJ

Kitüntetés

Név

Adományozás éve

Kiváló Tűzoltó Díj

Kocsis István

2000

Kiváló Tűzoltó Díj

Tóth János

2003

Kiváló Tűzoltó Díj

Borka András

2005